pühapäev, 27. mai 2018

Chill ja grill ja Garocum 😁...
 


       Hei hei hei. Tulemas  on pikk nädalavahetus,- 3 päeva pikk, juhhuuu. Väga lahe , et esmaspäeval saab easy võtta ..
         
     Garocum garogum, dua diidi dumm diidi damm .... 😁
             Olge mõnusad

    R.


  Hei hei hei ...

  Täna sai hommikul rahulikult võtta , mina tõmbasin miski 9:30 ni rahulikult und.
      Argo kutsus mind "Tai turule" sõnumiga, küsisin siis mis see tai turg on , ta ütles et tal telfa täpi tähti ei kirjuta , - nii et see oli  täi turg hoopis. ( Loe,- kirbuturg)
      Enne tema tagasi tulekut mõtlesin et ajaks habeme maha, suht nädalane oli juba, aga noh, kui midagi teha siis stiilselt.
   Nimelt ajasin siis "Hitleri vuntsid" ette ja tuka kammisin paremale,-tegin süüa , ja jäin Argo t ootama. Kuna ta suht käppelt tuli, siis tervitasin, käsi püsti, võite ise arvata kuidas 😁

https://youtu.be/A6FLb6pgTus

    Aga kuna meil on siin linnas juba päris palju tuttavaid , siis Argo ütles, et kuule, lähme teise linna täikale, et ta kohtus linnas selle tädiga, kes meil vahel praksis käib aega veetmas, ja et ta kutsus ka meid. No ja siis oli lõunasöök tsirkusega garanteeritud... Videod panen pärast jutu lõppu, enne mõned pildid.
Enne siis ajasin kärmelt "Hitleri vuntsi" maha, ja minek oligi ...

See on siis tädi juures tehtud, lae talast pilt, millele on kirjutatud ,- "Naudi aega , enne kui sa selle käest lased " sõnade autor siis
Epicure. (keegi väga kuulus vend pidi olema)

    Sõnumiga seoses , siin on mingi teema helistamisega, et nutitelefoniga helistades räägib keegi prantsuskeeles, aga kutsuma ei hakka, (justkui ütleks, et telefon väljas vms) õnneks mul nuppudega telefon, ja see toimib nii nagu peab .( Kuid Argol on välja helistamisega probleem)

    Siin siis teel sinna lossi sisehoovi kus see melu käib...  Koha nimi on siis Saint Felix .

See on siis sisehoov

See on siis lossihoovist väljas pool, parem poolne tee läheb kellegi kohaliku sisehoovi.
   
Püreneedele avaneb selline vaade, kuid pilves ja vähe näha. Siin on selline eripära , et kui Püreneed paistavad selgelt , siis järgmine päev sajab raudselt . (Nii et homme on ilus 😉 )

 Sai vähe juttu puhutud... Tüdruk müüs miski käsitööna tehtud käekotte ja meigi kotikesi, ilupadjakesi jne.  Kuigi see tüdruk no parlevuu anglee üldse , saime jutud räägitud. 🙃 nagu ise veenduda võite, siis olid käed ka vestlusel abiks 😉Siin on siis poisid end korralikult lukku tõmmanud 😂 tegelt , see on mingi kohalik tantsu liigutus, kui muusika hoogsamaks läheb ;)
https://youtu.be/Tz6_oYEzrjU

   


Siin kuskil ka Argo hüppab laivi ..
https://youtu.be/FnkCub8rKHo
Üldiselt oli väga äge melu ..
https//youtu.be/Lv2ctQVVWWo

 Pärast käisime ühe järve ääres... Pildid tulevad hiljem, pean sortima vähe ...See daame , kes meile seda kohalikku ümbruskaudset elu-olu tutvustab, töötas ise kunagi Pariisis, ajakirjanikuna.  
 Sellest ka tema suhteliselt hea inglise keele oskus.

Siin siis Argo ja Daam, kes külastab tihti meie praktika kohta, ning tänu kellele me siin lossiõuel oleme.

Siin proovin kätt siis ... Aga kahjuks on see makett.

Ja miski vana tugitool, mis tahaks raudselt uut kangast :D

Lahe soffa..või voodi, ei teagi kumb!?


   Aga ok, olge mõnusad.. kell on 17:14 pühapäeval...

     R.

Juhhuu , home sweet homme , allmost ...        Hommikul kell 05..  kuid ka see ei läinud seiklusteta 😂 panime mööda veidi hommikul ...